OpenGaming


Portál Open Gaming
 
PříjemHledatRegistracePřihlášení

Share
 

 Různé Atrakce/Jak zabavit vězně

Goto down 
AutorZpráva
ronsman

ronsman

Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 03. 02. 15
Location : Praha

Různé Atrakce/Jak zabavit vězně Empty
PříspěvekPředmět: Různé Atrakce/Jak zabavit vězně   Různé Atrakce/Jak zabavit vězně EmptyThu Feb 05, 2015 3:03 pm

JailBreak atrakce - atrakce, které mužete na našich serverech využívat

Počet atrakcí: 47

Většina těchto atrakcí je vymyšlená. Nebudu sem dávat atrakce tipu wipe out, KZ, tranpolína, protože tyto atrakce jsou na mapách a dají se lehce simonem "přečíst".

Všechny tyto aktrakce včetně těch starších, lze různě upravovat a vylepšovat, záleží jen na vaší kreativitě i přece o tom JB je Wink. Ale POZOR dávejte, aby každá hra měla hlavu a patu, dávala smysl a nebyla to totální somařina - pokud si nejste jistí, zeptejte se !!

!!! VŠECHNY ATRAKCE TŘEBA PŘED ZAHÁJENÍM POŘÁDNĚ VYSVĚTLIT !!!

Tyto atrakce jsou navrženy pro hráče, kteří nemají moc rozhled o atrakcích nebo pro hráče, kteří chtějí vědět, jak hráče zabavit. Vždy je třeba na serveru vysvětlit pravidla, nikdo se nebude vymlovat, že to je napsané na webu !!!!

Vysvětlivky

Pomůcky = potřebné věci k atrakci
Stručný popis = popis dané atrakce, jak daná atrakce funguje
Typ atrakce = týmová/individuální

Obsah - jak jdou jednotlivé typi aktrakcí za sebou!

1) Červená barva = Atrakce, které jsou založené na tom, když to T nedá dostane kill.
2) Zelená barva = Atrakace, které jsou založené na otázkách
3) Oranžová barva = Atrakce, založené na teamové spolupráci
4) Růžová barva = Atrakce, založené na čase/počtu střel/HP...
5 )Fialová barva = Atrakce, založené na náhodě
6) Černá barva = Atrakce, založené na to kdo přežije/kdo to udělá nejrychleji/kdo vydrží (určitý počet)

1) Červená barva

Střelba z AWP

Pomůcky: Bazén, stupínek u bazénu (vyvýšené místo), AWP, simon bloky.

Typ atrakce: Individuální,

Počet věznů: 2 a více

Stručný popis: Simon si postaví hráče na nějaké místo. Poté si vybere hráče, který na danou atrakci pújde (na základě reakcí, nevýhod. - POZOR NA NADRŽOVÁNÍ). Terorista se postaví na stupínek (vyvýšené místo) a počká až mu simon/CT dá znamení, že má skočit. Až simon/CT dá znamení Teroristovi, tak terorista skočí do bazénu. CT, které je vybrané a má AWP, tak se mezitím snaží Teoristu trefit. Pokud ho CT trefí, T dostane kill.

Obrázek

Skákání do vody/skákání na určité místo

Pomůcky: Voda, vyvýšené místo, simon bloky

Typ atrakce: Individuální

Počet věznu: 2 a více

Stručný popis: Simon si pošle hráče na určité místo, kde dá reakce. Hráč který při dané reakci bude vybrán. Pujde na vyvýšené místo odkud se bude snažit skočit a trefit se do určitého místa(muže to být voda, skákací blok - hlavně aby ho to nezabilo). Pokud se do něj neterfí tak dostane kill nebo ho to samo zabije


Obrázek

Kolotoč skoku

Pomůcky: Kolotoč na jail_crime, simon bloky

Typ atrakce: Individuální

Počet věznů: 2 a více

Stručný popis: Simon si postaví vedle kolotoče bloky, vězně si postaví na sedačku u kolotoče a věznovím úkolem bude po zapnutí toho kolotoče skočit z té sedačky na simonův blok, kdo to nedá dostane kill, nebo okořenit to nějakou horolezeckou stěnou, že z té sedačky skočí na blok a potom tu horolezeckou stěnu přeskákat co v nejkratším čase..

Molekuly

Pomůcky: velký prostor (př: fotbalové hřiště)

Typ atrakce: Individuálně-teamová

Počet věznů: 10+

Stručný popis: Hráči se pohybují ve vymezeném prostoru, pak simon řekne určité číslo, podle toho jaké řekne číslo, vězni musí vytvořit skupinku. Zde záleží na simonovi, jak si určí jakým způsobem se budou teroristi párovat (věžička, pouze u sebe apod.). Zde je velké riziko, že neurčíte přesně, kdo tam nemá být! Mužete vyzkoušet, pokud to nepujde, bude problém s určením, kdo byl poslední, tak nezabíjíte nikoho a dáte jinou atrakci Wink.

Skákání ze žebříku

Pomůcky: dlouhý žebřík

Typ atrakce: Individuální

Počet věznu: 2 a více

Stručný popis: Simon vybere hráče, který na tuhle atrakci půjde. Hráče si stoupne k žebříku (ze zhora) a musí skočit dolu, tím způsobem, že se musí zachytit v dolní části žebříku. Opět záleží na simonovi, jaký si určí pravidla

Obrázek

Granáty - přesnost

Pomůcky: Granáty, simon bloky

Typ atrakce: Individuální

Počet věznů: 2 a více

Stručný popis: Simon vybere hráče (na základě reakcí ...), který na tuhle atrakci pújde. Hráč si veme granát a musí se z určeného místa snažit trefit do místa, který určí simon(díra, blok ...). Pokud se netrefí dostane kill. (nebo jak určí simon)

Obrázek

Rozšířená tranpolína

Pomůcky: Tranpolíná, věc na kterou budou skákat

Typ atrakce: Individuální

Počet věznů: 2 a více

Stručný popis:: Tranpolína lze oživit různými způsoby, třeba skákáním na různá místa (žebřík, malá voda, simon bloky ...).


Jánošík

Pomůcky: Žádné

Typ atrakce:: Individuální

Počet věznů: 2 a více

Stručný popis: Jeden vězen si čupne a bude se koukat do země. Ostatní vězni ho musí přeskočit, tak aby se ho nedotkli, kdo se ho dotkne dostane kill.

Skok z žebříku na vyvýšené místo

Pomůcky: Žebřík, vyvýšené místo nad žebříkem, simon bloky

Typ atrakce:: Individuální

Počet věznů: 2 a více

Stručný popis: Simon si vybere vězně (na základě reakcí ...). Úkolem je vězně je vyjet po žebříku nahoru a následně z něho vylítnout, tak aby se dostal na vyvýšené místo nad žebříkem.

Obrázek

2) Zelená brava

Schody do nebe

Pomůcky: Simon bloky, zásobu otázek

Typ atrakce: Individuální (lze využít i teamově)

Počet věznu: 2 a více

Obrázek

Stručný popis: Simon si postaví hráče na určené místo (simon blok, stěna, čára). Poté si postaví simon bloky a seřadí je, tak aby stoupaly jako by do "nebe" (záleží na simonovi, kolik si vybere bloků). Poté simon bude dávat hráčům různé otázky (matika, čeština, zeměpis ... - NE SOMAŘINY, normální otázky.). Zde lze využít i výhody, hráč který dostane výhodu vybere obor otázek. První kdo na otázku zodpoví správně se posune na další blok. Kdo se dostane na nejvyšší blok první vyhrává / Určitý počet hráčů, kteří se tam dostanou na nejvyšší blok jako první.

Schody do pekla

Pomůcky: Simon bloky, zásobu otázek

Typ atrakce: Individuální (lze využít i teamově)

Počet věznu: 2 a více

Stručný popis: Podobná atrakce jako schody do nebe akorát s rozdílem, že simon si nejprve postaví hráče na nejvyšší blok. Poté simon dává otázky, kdo na ni zodpoví správně, tak si vybere kdo se posune o blok niže. Hráč, který se dostane uplně nejníž, co to de, tak dostane kill.

Nebe nebo peklo

Pomůcky: Simon bloky, otázky

Typ atrakce: Individuální (teamová)

Počet věznů: 2 a více

Stručný popis:: Hra podobná jako "schody do nebe" nebo "schody do pekla", akorát s vyjímkou, že jsou tyto hry spojené do jedné. Simon si postaví bloky (doporučuju 7). tím způsobem, že ve prosřed bude "základní" blok, kde budou vězni začínat. Pak buou vést tři nahoru a tři dolu. Poté simon bude dávat otázky, kdo na otázku zodpoví správně první, postoupí o jeden blok výš, kdo odpoví druhý postoupí o blok níž. Vyhrávají ti, kteří se dostanou na nejvyšší blok(určitý počet), naopak prohrávájí ti, kteří se nedostanou nahoru/nebo setoupí na nejnižší blok (do pekla).

Otázky ANO/NE

Pomůcky: 2 různá místa na odlišení ANO a NE

Typ atrakce: Individuální

Počet věznu: 2 a více

Stručný popis: Simon nejprve pošle hráče na neutrální místo, Poté jim řekne, kde je "ANO" a kde je "NE" poté hráčům dává otázky tipu: "Je českým prezidentem Muhamed Ali". A oni si bud stoupnou na políčko "ano" nebo na políčko "ne", kde budou hráčí, co odpověděli špatně, tak prohrávají a dostanou kill.

Obrázek

Ruská kostka

Pomůcky: Simon menu, hrací kostka na 6 čísel

Typ atrakce: Individuální

Počet věznů: 2 a více

Stručný popis: Simon dá otázku, tomu co odpoví jako první hodí kostkou. Jestli padle 1-4 vybere si T které umře, jestli 5 nestane se nic a hraje se dál a jestli 6 tak umře ten co odpovídal.

5 proti 5

Pomůcky: nic

Typ atrakce: Týmová

Počet věznů: 4+ (sudý počet)

Stručný popis: Zvolí se dva kapitáni(pomocí reakce s výhodou) ti si pak zvolí tým. Simon dá otázku a hráč který odpoví první vyhrává což znamená. že kapitán jeho týmu boxne do člena nepřátelského týmu a ten umře... Nesmí se boxovat do kapitána ten bude jako poslední s 2+ životy.

3) Oranžová barva

Stavění věžičky

Pomůcky: žádné (simon bloky)

Typ atrakce: Týmová

Počet věznů : 4 a více

Stručný popis: Simon si rozdělí hráče do teamů po 2 a více (doporučuju 2-3). Poté pošle teamy, aby byli u sebe. Na simonovo znamení, se hráči musí na sebe postavit, tím způsobem, že všichni z teamu budou stát na sobě!(UPOZORNUJI MUSÍ STÁT, NÉ ČUPĚT).

Obrázek

Závody ve věžičce

Pomůcky: Žádné, lze využít "stopy simona", simon bloky.

Typ atrakce: Teamová

Počet věznu: 4 a více

Stručný popis: Hráči vytvoří věžičku a postaví se na start. Jakmile dá simon pokyn k startu, hráči se snaží dostat na určité místo, co nejrychleji. Je zde vychytávka a to ta, že hráči musí být stále na sobě a nesmí ze sebe spadnout. Pokud spadnou, tak musejí jít od začátku nebo třeba dostanou kill. Záleží zas na simonovi.

Vylepšený fotbal

Pomůcky: Fotbalové hřiště, simon bloky, míč

Typ atrakce : individuální/teamová

Počet věznů: 2 a více

Stručný popis: Jde o atrkaci, kdy simon z klasického fotbalu udělá "vylepšený" a tím pádem oživí hru. Simon muže použít různé zrychlovací, skákací klasické bloky tak aby hru oživil. Muže přidat gravitaci a udělat z klasického fotbalu "sky" fotbal. Je jen na simonovi, jak si to udělá.

Obrázek

Házená

Pomůcky: míč, hřiště

Typ atrakce:: Teamová/individuální

Počet věznů: 2 a více

Stručný popis: Jedná se o klasickou házenou. Simon najde/postaví volejbalové hřiště. Poté rozdělí hráče do dvou teamu. Každý team půjde na svoji půlku hřiště. Poté se hraje házená (simon musí vysvětlit pravidla). Jde v podstatě o to, že hráči střílí na soupeřovu půlku míč. Pokud balon letí na vaši půlku musíte ten míč chytit tím způsobem, aby nespadl na zem. Samozřejně se s míčem nesmí hýbat.

4) Růžová barva

Horolezec

Pomůcky: Stěnu (plochou), simon bloky

Typ atrakce : Individuální

Počet věznů: 2 a více

Stručný popis: Simon postaví horolezeckou stěnu, tím způsobem, že dá na určitou stěnu bloky. Poté určí místo, kam se musí daný vezen dostat. Ůkolem věznú je "vyšplhat" na určené místo v co nejlepším čase. Lze i udělat, kdo to nedá = kill atd.

Obrázek

Golf

Pomůcky: Míč, trat

Typ atrakce:: Individuální

Počet věznů: 2 a více

Stručný popis: Simon si vybere nějako dráhu, kterou bude muset vězen projít. Vezen se pomocí střel z balonu musí dostat do cíle. Zde se hodnotí, kolikrát vystřelí z balonu než se dostane do cíle.

Obrázek

Volný pád

Pomúcky: Vyvýšené místo

Typ atrakce: Individuální

Počet věznů: 2 a více

Stručný popis: T se postaví na vyvýšené místo, poté skočí dolu. Ten kto bude mať najmenej HP prežíva

Vylézání z elektrické místonosti

Pomůcky: Místo, kde se věznům ubírá HP pokud do ní vlezou

Typ atrakce: Individuální

Počet věznů: 2 a více

Stručný popis: Simon si nejprve musí najít místo, kde po vlezení do ní se ubírá HP(není na všech mapách). Poté pošle Tčka (všechny nebo postupně) do místnosti. Jejich úkolem je vylezt s co nejmenším počtem HP, kdo bude mít nejmín HP vyhrává

Obrázek

Granáty - AIM

Pomůcky: simon bloky, granáty

Typ atrakce: Individuální

Počet věznů: 2 a více

Stručný popis: Simon si nejprve vytvoří dva bloky, poté vybere dvě Tčka. Každý z Teroristů si veme granát a stoupne si na jeden ze dvou bloků. Na pokyn simona, každý hodí svůj granát a kdo komu ubere více HP přežívá.

5) Fialová barva

Hádání barvy

Pomůcky: Klec, která je vybavena barevnou zasunovací/vysunovací podlahou

Typ atrakce:: Individuální

Počet věznů: 2 a více

Stručný popis: Na tuto atrakci nutně potřebujete klec, jako je na jail_rats. Tato klec obsahuje čtyřbarevnou zasunovací/vysunovací podlahu. Simon danou podlahu nejdříve zasune a pošle Tčka do klece. Hráči budou běhat v kleci a mezitím simon řekne barvu. Jakmile simon řekne "pustte klávesnici" (zastaví vás). Poté vysune barevnou podlahu a kdo bude na té dané barvě dostane kill.

Obrázek Obrázek

Rozbíjení předmětů

Pomůcky: Předmět, který se nerozbije po boxnutí hned

Typ atrakce: Individuální

Počet věznů: 2 a více

Stručný popis:: Simon si vybere dva hráče (lze i více). hráči budou boxovat do dané věci, smazřejně se budou stříde (boxne jeden pak druhý ...). Kdo danou věc rozbije dostane kill.

Co je v bedně?

Pomůcky: bedny, které se dají rozbít

Typ atrakce:: Individuální

Počet věznů: 2 a více

Stručný popis: Na tuto hru potřebujete bedny, které se dají rozbít. Do každého bloku dáte různé bloky (zrychlující, skákací, normální), tak aby nebyli vidět. Poté si Tčka vyberou svůj blok a musí se pokusit uhádnout co je to za blok / Kdo si stoupne na určitý blok dostane kill.

Obrázek


Hádání bloků/hádání co je za tebou

Pomůcky: Simon bloky

Typ atrakce: Individuální (náhodné)

Počet věznu: 2 a více

Obrázek

Stručný popis: Simon si pošle hráče na čáru/stěnu. Poté řekne hráčům, aby se koukali na určité místo. Jakmile se hráči budou dívat na to dané místo, postaví za hráče simon bloky(normální, skákající, zrychlovací)/zbraně. Poté dá reakci s výhodou a hráč, který bude mít tu výhodu, vybere nějaký blok/zbran. Hráči, za kterýma daný blok bude, vyhrají nebo dostanou kill. Záleží na simonovi.

6) Černá barva

Aim

Pomůcky: Zbraně

Typ atrakce: Individuální/teamová

Počet věznu: 2 a více

Stručný popis: Jedná se o klasickou přestřelku. Simon vybere zbraně, místo, kde se daná přestřelka bude odehrávat. Jedná se o to, že se vězni střílí mezi sebou. Lze taky využít třeba toho, že bude duel CT proti T, samozřejmě pokud chcete dát přestřelku CT proti T musíte myslet na to, že CTčka musí jít dobrovolně + nesmí se zůčastnit simon.

Obrázek

Hledání věcí

Pomůcky: Zbran ke schování, nějaké místo, kde se zbran schová

Typ atrakce: Individuální

Počet věznu: 2 a více

Stručný popis: Simon schová určitou věc na nějaké místo. Poté věznům řekne v jaké oblasti se schovaná věc nachází. Na simonovo znamení se Tčka rozběhnou a budou se snažit danou věc najít. Hráč, který danou věc najde, vyhrává.

Obrázek

Derby s vozítkama

Pomůcky: vozidla (a více) = auto, skůtr ...

Typ atrakce: Individuální

Počet věznu: 2 a více

Stručný popis: Simon vybere 2 vězně, kteří se zúčastní této atrakce. Každý z hráčů si vezmou jedno vozítko a až jim dá simon znamení, budou se přejíždět. Vyhraje ten kdo druhého závodníka přejede.

Obrázek

Hraní si s bloky

Pomůcky: Simon bloky, gravitace

Typ atrakce: Individuální

Počet věznu: 2 a více

Stručný popis: Simon nejdříve nastaví výšší gravitaci, poté pošle Tčka na určitý blok. Dále výtvoříí druhý blok a umístí ho někam. Ůkolem Věznu je se dostat na druhý blok. Jakmile skočí na ten druhý blok, přemístí ten první zas někam jinam a Tčka tam musí zase skočit. Simon si s touhle atrakci muže pohrát, muže bloky dávat do různých vejšek/měnit bloky ... Prostě muže být kreátivní.

Autíčka - lovná zvěř

Pomůcky: Autíčko, lovnou zvěř (Téčko)

Typ atrakce: Individuální / teamová

Počet věznu: 2 a více

Stručný popis: Jedno (dvě ... záleží na simonovi), kteří z reakce získají výhodu si sednou do vozítka - doporučuju jednoho max dva. Ostatní vězní budou na určené místě běhat a hráči, kteří budou na vozítku se je budou snažit přejet.

Mexická vlna

Pomůcky: Čára, seřazené Tčka do lajny

Typ atrakce : Individuální/teamová

Počet věznů: 2 a více

Stručný popis: Simon si seřadí hráče na čáře, tak aby měli doplněnou skupinku a byli u sebe. Poté první hráč z té lajny bude "startér"(záleží koho simon určí), což znamená, že "mexickou vlnu začne". Simon určí na jaké slovíčko, hráči začnou mexickou vlnu dělat. Poté jak to řekne skočí hráč, který startuje pak druhý až skočí všichni (skáče se postupně). POZOR NA TO, ABY SIMON URČIL, KDO STARTUJE MEXICKOU VLNU !! Samozřejmě, kdo to skazí dostane kill.

Rybičky (MUSÍ BÝT POVOLENÍ OD ADMINA!)

Pomůcky: Povolení od admina + admin který bude grabovat, bazén, dobrovolné CT

Typ atrakce: Individuální

Počet věznů: 2 a více

Stručný popis: Simon se nejprve zeptá admina, jestli muže rybičky dát, pokud mu to admin povolí, pošle vězně do bazénu. Poté nějaké CT vyhází guny a bude "rybička" (MUSÍ JÍT DOBROVOLNĚ). Admin ho vezme do grabu a dá ho do vody. Ve vodě s ním bude různě mávat a kdo zboxuje "rybyčku" (CT) vyhrává.

Ovečky a vlk

Pomůcky: Žádné

Typ atrakce:: Individuální

Počet věznů: 3 a více

Stručný popis: Z jednoho vězně se stane vlk, ostatní budou ovečky. Ovečky budou na jedné straně a vlk na druhé. Jakmile simon dá pokyn ovečky se musí dostat na stranu vlka. Mezitím, co se ovečky snaží dostat na druhou stranu, vlk se je snaží chytit. Koho vlk hitne (trefí) dostane kill. Platí pravidlo, že se vlk ani ovečky nesmí vracet !

Vybíjená

Pomůcky: Míč

Typ atrakce:: Individuální

Počet věznů: 2 a více

Stručný popis: Simon pošle vězně na určité místo, kde múžou vězni běhat. Poté si simon veme balon a bude se snažit trefit vězně balonem. Hráče kterého trefí (zachytí se u něj balon) tak ten dostane kill.

Vyřazko

Pomůcky: míč, hřiště (bránu)

Typ atrakce:: Individuální

Počet věznů: 3 a více

Stručný popis: Jedná se o fotbalovou hru. Na začátku si simon vybere brankaře (reakce ...) - brankář jen chytá, nemůže dostat kill. Ostatní hráči se seřadí do řady. Poté budou postupně kopat penálty (střílet z různých vzdáleností). Pokud nějaký hráč dá gola. hráč za ním musí dát taky, pokud nedá dostane kill. Pokud dá i on, musí dát ten další a takhle se to opakuje. Pokud nikdo nedá gol, tak ten další nemusí dát taky gol. Zjednodušeně -> pokud hráč dá před tebou gol, musíš taky. Pokud nedá gol nemusíš dát taky.

Lodě

Pomůcky: Bedničky, které jsou jakoby u stěna, ale lze je vidět z obou stran

Typ atrakce:: Individuální

Počet věznů: 2

Stručný popis: Bedničky na mapě jb_rush (jak je atrakce kdo vyskáče první nahoru), jsou ideálním místem pro tuhle hru. Jde o to, že každé T si stoupne z každý strany té atrakce. Poté každému Tčku dáte před různe bedničky bloky (životy) - T se nesmí koukat. Poté se otočí a střídají se v boxování do bedniček. Jde o to, co nejrychleji trefit všechny soupeřovi životy.

Obrázek

Lodě verze 2

Pomůcky: Bedničky, čára (Jak jsou třeba ty bedničky na jb_rush a hraje se tam to s tou hudbou), Simon bloky

Typ atrakce: Atrakce, založené na teamové spolupráci a otázkách

Počet věznů: 4 a více

Stručný popis: Simon rozdělí hráče do dvou týmů, během toho schová do bedniček bloky, bloky znázorňují životy týmů, každému týmu vybere kapitána, týmy pošle na své poloviny, poté dá otázku o výhodu a hráč, který odpoví správně jako první, získa pro svůj tým výhodu, výhoda spočívá v tom, že kapitán daného týmu, který získal výhodu, půjde a zboxuje jednu nepřátelskou bedničku, pokud zboxuje bedničku (odkryje blok) ve které je blok, ztrácí nepřátelský tým život, pokud zboxuje bedničku ve které nic není, nic se neděje a takhle to pokračuje dokud první tým nepříjde o všechny své životy.

Hru lze ještě různě upravovat, že si každý team zvolí, kde bude mít své životy apod., záleží jen na vaší kreativitě, jak vše využijete.

Lovec a zombie

Pomůcky: uzavřený prostor (klecka, ozačené místo)

Typ atrakce: Individuální

Počet věznů: 6 a více

Stručný popis:: Jeden hráč se stane lovcem. Lovec dostane zbran (podle toho kolik bude zombíků). Lovec se postaví na jednu stranu a "zombie" na druhou. Až dá simon povel, zombíci musí zabít lovce. Lovec je mezitím musí postřílet. ZDE SI DÁVEJTE BACHA, ABY SE ZOMBÍCI NEBOXOVALI NAVZÁJEM.

Letecký den

Typ atrakce: individuálny

Pomůcky: bloky, hřiště (vymezený prostor)

Počet věznu: 6 a více

Stručný popis: Simon pošle na jeden konec hřiště, pak si na hřišti postaví skákací bloky. Poté dá věznum povel a oni se musí dostat na druhý konec. Simon (stavitel) se mezitím pokuší "vystřelit" hráče nahoru, tím způsobem, že jim ty bloky dává pod nohy - koho vybugují = kill.

Obrázek

Hra na babu

Pomůcky: Prázdná zbran, klec (vymezené místo)

Typ atrakce: Individuální

Počet věznů: 3 a více

Stručný popis: Je to jednoduchá hra na babu. Hráči budou v nějakém vymezeném prstoru (klec ...) a jeden z hráčů bude mít prázdnou gunu. Hráč s gunou se snaží "hodit" ostatním hráčům gunu a tak jim předat babu. Hráč, který bude mít tu ganu poslední dostane kill.

Světové strany

Pomůcky: Několik malých normálních bloků, podle počtu zúčastněních

Typ atrakce: Individuální

Počet vězňů: 4+ (lepší ve více, ale simon si to musí umět uhlídat)

Stručný popis: Hra začíná na slovíčko stop a končí na slovíčko start. V této hře jde o to, že provězně budou platit opačné světové strany. Např. Doleva bude doprava a dopředu bude dozadu. Vězni tedy takto plní Simonovi příkazi a kdo to splete má kill. Kroky nemusí dělat moc velké, ale musí to být jasně vidět kam šli.

Obrázek

Petang

Pomůcky: Míč, Stopy Simona, Dlouhý prostor

Typ atrakce: Individuální

Počet věznů: 2 a více

Stručný popis: Simon si připraví herní plochu, dlouhý rovný prostor, který bude ohraničen stopama simona, vězně postaví na začátek toho prostoru, dá mu míč a věznovím úkolem bude dostřelit co nejdál, kam míč dopadne tam se udělá třeba střela, pak jde druhý vězeň, pro kterého platí to samé a musí střelit dál, kdo střelí dál, přežívá..
-----------------------------------------------------------------------------------------
Většina těchto atrakcí je vymyšlená. Nebudu sem dávat atrakce tipu wipe out, KZ, tranpolína, protože tyto atrakce jsou na mapách a dají se lehce simonem "přečíst".

Pokud máte zájem pomoct, pošlete mi do PM následující informace.

Název

Pomůcky:

Typ atrakce:

Počet věznů:

Stručný popis:

_________________
Zakladatel OpenGaming.eu
Technik CS 1.6, TS3
Správce FB
Různé Atrakce/Jak zabavit vězně 76561198118807065
Návrat nahoru Goto down
 
Různé Atrakce/Jak zabavit vězně
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OpenGaming :: Herní sekce :: Counter-Strike 1.6 :: Servery :: JailBreak Server-
Přejdi na: